Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Sharp SJ-XG740G-BK 600Lt No-Frost Buzdolabı Siyah

Ürün Kodu : 4974019933481
33.332,50 TL KDV
39.999,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 39.471,01 TL %1.32  İndirim
Sipariş tamamlandıktan sonra mutlaka hesabınızdan havale bildirimi yapınız.
Daha Fazla Sharp
Daha Fazla Buzdolabı
Ürünün Diğer Renkleri
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Ürün Detayları

Sharp SJ-XG740G-BK A++ 600 LT Premium Cam Kapaklı Buzdolabı


Enerji Tasarrufu Ve Yüksek Performans

Kompresör çalışmasını kontrol altına alma teknolojisi ile enerji tüketimini en az seviyeye indirir. Enerji tüketimini azaltarak, iç haznede yer alan soğukluk seviyesini sabit tutarak, sesiz çalışma avantajı sunar.

Hava Temizleme Teknolojisi

Sahip olduğu iyon sistemi ile hava temizleme teknolojisi sunar. Hava temizleme teknolojisi ile bakteri ve küf oluşumunun önüne geçerek, gıdaların daha uzun süre temiz hava ile temas etmelerini ve taze kalmalarını sağlar. Gıdalarınız uzun süre aynı tazelikte korumanıza olanak tanır.


Tazeliği Arttırma

Hibrit soğutma sistemi ile gıdaları daha uzun süre taze tutma avantajı sağlar. İç haznenin üst bölümde yer alan soğutma fanı ile arka alüminyum panel tasarımı aynı anda çalışarak, iç haznenin her bölümüne eşit soğukluk yayar. Bu yöntem sayesinde gıdalarınızı uzun süre boyunca taze şekilde saklayabilirsiniz.Nano Koku Tutucu Özelliği

Nano koku tutucu teknolojisi ile gıda kokularının yayılmasını azaltır. Gümüş iyon içeren filtresi ile iç haznede oluşan gıda kokularını hapseder ve gıda kokularının birbirine karışma problemini ortadan kaldırmanıza imkan verir.


Kullanışlı İç Tasarım Öğeleri

İç Tasarım detayları ile meyve ve sebze alanı için özel çekmeceler, dayanıklı raflar ve kapı bölümünde özel raflar sunar. Tüm tasarım detayları ile gıdalarınız düzenli olarak muhafaza etmenize imkan tanır.


Her Ürün İçin Eşit Soğukluk Seviyesi

Sahip olduğu soğuk hava üfleme kanalları ile iç haznede yer alan her çekmece ve raf alanına eşit soğukluk yarar. İşlem ile soğukluğu sabit seviyede tutarak, tüm gıdalar için eşit soğukluk seviyesi sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.