Hakkımızda

İstanbul’da, 2003 yılında kurulan firmamız, Dila İletişim ve Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul’un Avrupa yakasında grup firmamız İridyum İletişim Hizmetleri Petrol ve Tekstil Ürünleri San. Tic. Ltd Şti.' nin bünyesinde bulunan 18 Vodafone mağazasıyla hizmet veren Dila İletişim, e-ticaret sektörüne de adım atmış ve Teleskop.com adıyla kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinde satış yapan Teleskop.com, cep telefonu ve aksesuarları, akıllı ev sistemlerin büyük ve küçük elektrikli ev aletlerine, bilgisayardan ses sistemlerine kadar pek çok farklı kategoride müşterilerine ürünler sunmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesi bakımından e-ticaret sitelerinde aldığı beğeni ve yorumlarla dikkat çeken firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektörde adından söz ettirmektedir.

Ürün çeşitliliğini sürekli artıran Teleskop, yeni teknolojiler, farklı ve avantajlı ürünler ile hayatınızı kolaylaştırmaya, ihtiyaçlarınızı kapınıza getirmeye devam edecek, "e-ticaret” sektöründe güvenli alış verişin ve hizmet kalitesinin teminatı olmayı sürdürecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.